Los Angeles žilo premiérou filmovej novinky Stratené mesto Z. A na červenom koberci sa objavil aj Brad Pitt, ktorý sa pod snímku podpísal ako producent. A hoci 53-ročnému Pittovi úsmev z tváre nemizol a ochotne pózoval po boku kolegov, zmena sa nedala nevšimnúť. Pochudnuté telo a najmä tvár slávneho herca budili pozornosť.

Brad Pitt na premiére filmu Stratené mesto Z v Los Angeles.Brad Pitt na premiére filmu Stratené mesto Z v Los Angeles.
Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Koncom septembra svet obletela šokujúca správa o rozvode Pitta a Jolie. A od tej chvíle sa dvojica stala viac než sledovanou. Do sveta sa dostávali nelichotivé správy, ktoré Pitta neopisovali práve v najlepšom svetle. Navyše, na istý čas mal zakázaný styk s deťmi. To všetko sa viditeľne podpísalo na slávnom mužskom sexidole. Herec sa istý čas na verejnosti oficiálne neukazoval.

Najťažšie obdobie, zdá sa, pominulo a tak sa už aj on pustil do propagácie filmovej novinky. Na červenom koberci v Los Angeles sa objavila aj krásna Angličanka Sienna Miller, ktorá v snímke hrá hlavnú ženskú rolu. Na premiére vyzerala nádherne vo volánových šatách z dielne Chloé, ku ktorým zvolila zlaté sandáliky. Nečudo, že s ňou so širokými úsmevmi pózovali jej mužskí kolegovia Charlie Hunnam či Robert Pattinson.

Sienna Miller na premiére filmu Stratené mesto Z v Los Angeles.Sienna Miller na premiére filmu Stratené mesto Z v Los Angeles.
Autor: SITA/AP, Chris Pizzello