Praha 1. septembra 2018 (HSP/Foto:Facebook T. Okamuru )
 
Udalosti v nemeckom meste Chemnitz postavili na nohy celé Nemecko. Zasa sa ukázalo, akí „hostia“ prichádzajú z Afriky a Blízkeho východu: znásilňujú nemecké ženy, robia neporiadok, vytvárajú zločinecké gangy, zabíjajú Nemcov. Nemecká vláda sa však zasa tvári, že všetko je v poriadku a je to iba ojedinelý prípad. Koľko nemeckých žien majú ešte znásilniť migranti, koľko Nemcov majú zabiť, aby sa vláda konečne spamätala?

Na snímke predseda českej strany SPD Tomio Okamura

Udalosti posledných dní komentuje český poslanec Tomio Okamura: „To, čo sa odohráva v Chemnitze v Nemecku, je plným potvrdením správnosti politického programu SPD. Imigrácia je politikou elít EÚ. Je to politika, ktorá ponúka národom Európy postupnú genocídu a transformáciu na multikultúrne obyvateľstvo EÚ. Deti, ktoré sa nenarodia rozvráteným pracujúcim mladým rodinám, vystaveným nedostatočnej podpore zo strany štátu, majú nahradiť imigranti z Afriky a Ázie, prevažne moslimovia,“ uvádza Okamura.
„Agresívne formy islamu majú zaistiť kultúrne a hodnotové zničenie európskej civilizácie. Ľudia v Chemnitzi protestujú, pretože pochopili, že sa zmenil ich život a mení sa mesto a krajina, kde žijú. Pokoj a prosperita je nahradená strachom a násilím. Postoj nemeckých elít a elít EÚ je zrejmý. Protestujúci sú označení za extrémistov a je na nich povolaná polícia, ktorá tvrdo zasahuje. Úplne jasne sa rysujú nezmieriteľné politické hranice. Buď ste pre EÚ a teda pre imigráciu, alebo proti imigrácii a teda logicky, proti EÚ. Neexistuje kompromis, rovnako ako sa nedá skákať do rybníka a sľubovať ľuďom, že sa nenamočia,“ prízvukuje  český poslanec.
„Hnutie SPD si programovo vybralo. Hovoríme „nie EÚ“, a preto môžeme povedať bez alibizmu a rozhodne – nie imigrácii. Súčasná forma EÚ je nereformovateľná, rovnako ako kedysi Sovietsky zväz. Je to neomarxistický totalitný projekt. Hnutie SPD spoločne s vlasteneckými stranami Európy požaduje úplne novú formu európskej integrácie – tato integrácia musí zachovať suverenitu Českej republiky. Preto budú kľúčové voľby do Európskeho parlamentu budúci rok v máji a ja vás prosím o podporu,“ zdôraznil v závere svojho komentáru český poslanec Tomio Okamura.
Eugen Rusnák
Príspevok Tomio Okamura o migračnej kríze: „Neexistuje kompromis, rovnako, ako sa nedá skákať do rybníka a sľubovať ľuďom, že sa nenamočia“ zobrazený najskôr Hlavné správy.