Bratislava 22. júla 2019 (SITA/HSP/Foto:Screenshot YouTube)

Slovenský spevák Tomi Popovič a rapper Majk Spirit predstavili spoločnú skladbu Stále mladí. Letný singel, ku ktorému ponúkli aj videoklip, je ich prvou spoločnou nahrávkou. Popovič sa spolu s Randym Gnepom podpísal aj pod produkciu skladby. O klip sa postaral Michal Nemtuda a jeho produkčná spoločnosť A-Team

Na snímke Majk Spirit a Tomi Popovič

Nahrávka vznikla ešte vlani, v čase, keď Majk Spirit pracoval na svojom zatiaľ poslednom sólovom albume. „Spolupráca vznikla ešte minulé leto v rámci práce na mojom albume Nie Som Tu Náhodou. Keďže album vychádzal v zime, dohodli sme sa s Tomim, že s touto skladbou počkáme do leta a dáme ju von rovno aj s letným fresh videom,“ priblížil rapper, ktorý sa zo spolupráce s Popovičom teší. „Tomiho si cením ako speváka, ale je podľa mňa hlavne výborný producent,“ dodal.

Zo spoločného singla sa teší aj Tomi Popovič. „Musím povedať, že verím v organické, prirodzené veci a moja spolupráca s Majkom Spiritom je úžasne načasovaná a je to tak prirodzené a nehrané, že to vypálilo fantasticky. Som rád, že sme konečne vytvorili spoločné dielo. Je to naša úplne prvá spolupráca a nesmierne vydarená. Som rád, že je to práve tento song, tento text a tento klip. Po rokoch strávených v USA sa snažím vdýchnuť tú americkú kvalitu, ktorá sa na mňa nalepila, aj Slovensku,“ priblížil spevák a zároveň pochválil svojho kolegu „Majk je neskutočne talentovaný ale aj múdry umelec a roky sledujem jeho vývoj.“

Pieseň sprevádza aj klip, ktorý sa nesie v letnej uvoľnenej atmosfére. „Videoklip sme nakrúcali počas dvoch dní a vybrali sme si lokality v Bratislave v Čunove a v Nitre pod Zoborom,“ priblížil Spirit. “„Pesnička mala mať letný vibe a to si myslím, že sa nám podarilo. Ďakujem všetkým ľuďom, ktorí sa podieľali na výrobe,” skonštatoval zase Nemtuda, ktorý podľa Popoviča so svojím A-Teamom „ zadelil úroveň a tlak“.

Popovič a Spirit sa tento mesiac činili aj v spolupráci s inými umelcami. Začiatkom júla Popovič s rapperom Rytmusom predstavili skladbu Sanel. Minulý týždeň zase speváčka Ronie so Spiritom priniesli pieseň Bam Bam.

Klip si môžete pozrieť tu

[embedded content]

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj