Bratislava 7. apríla 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR -Lukáš Grinaj)
 
Najlepším futsalistom Slovenska za roku 2018 sa stal Tomáš Drahovský. Dvadsaťšesťročný hráč Sparty Praha získal ocenenie Futsalista roka piatykrát za sebou. Druhý skončil Attila Fehérvári z Mimelu Lučenec a a tretí brankár Milan Herko z Pineroly Bratislava. Tomáš Drahovský vyhral aj v hlasovaní fanúšikov

Na snímke vpravo Tomáš Drahovský

Za najlepšieho trénera vyhlásili rovnako ako pred rokom Mariána Berkyho, ktorý vedie slovenskú mužskú reprezentáciu aj extraligový Lučenec. Najlepšou futsalistkou sa stala Košičanka Lenka Wienerová, ktorá sa v minulosti venovala tenisu. Talentom roka sa stal Marek Kušnír z klubu Wild Boys ’02 Bratislava, objavom roka jeho spoluhráč Filip Vaktor. Za najlepšieho rozhodcu vyhlásili Bratislavčana Lukáša Peška.
 
Výsledky ankety Top Futsal 2018:
Futsalista roka: 1. Tomáš Drahovský (Sparta Praha/ČR), 2. Attila Fehérvári (Mimel Lučenec), 3. Milan Herko (Pinerola 1994 Futsal Bratislava)
Futsalistka roka: 1. Lenka Wienerová (Grizzly Košice)
Talent roka (do 21 rokov): 1. Marek Kušnír (Wild Boys ’02 Bratislava)
Objav roka (do 19 rokov): 1. Filip Vaktor (Wild Boys ’02 Bratislava)
Tréner roka: 1. Marián Berky (Mimel Lučenec, tréner A-tímu reprezentácie SR)
Rozhodca roka: 1. Lukáš Peško (Bratislava)
Zostava roka: Milan Herko (Pinerola 1994 Futsal Bratislava) – Tomáš Drahovský (Sparta Praha/ČR), Gabriel Rick, Peter Kozár (obaja Pinerola 1994 Futsal Bratislava), Martin Směřička (Slavia Praha futsal/ČR)
 
Príspevok Tomáš Drahovský najlepším futsalistom v SR v roku 2018 zobrazený najskôr Hlavné správy.