Len pred pár dňami sa slávni manželia, Jessica Biel a Justin Timberlake, s veľkou slávou predviedli na červenom koberci pred odovzdávaním Zlatých glóbusov. Šťastní zaľúbenci priťahovali pohľady, o čosi viac práve krásna herečka, ktorá zvolila veľmi odvážny výstrih na šatách.

Justin Timberlake a jeho manželka Jessica Biel prichádzajú na udeľovanie Zlatých glóbusov.Justin Timberlake a jeho manželka Jessica Biel prichádzajú na udeľovanie Zlatých glóbusov.
Autor: Reuters, MIKE BLAKE

Neubehlo veľa času a už boli na červenom koberci bok po boku opäť. V Los Angeles si nenechali ujsť premiéru filmovej novinky „The Book of Love“, v ktorom si Biel zahrala hlavnú ženskú rolu.

Jessica Biel a Justin Timberlake na premiére filmu "The Book of Love" v Los Angeles.Jessica Biel a Justin Timberlake na premiére filmu „The Book of Love“ v Los Angeles.
Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Jej outfit bol však od toho, ktorý zvolila na Zlaté glóbusy, diametrálne odlišný. Blúzka uviazaná tesne pod krkom a čierne nohavice – herečka pôsobila veľmi decentne. S manželom po boku si však pozornosť fotografov užila s úsmevom na krásnej tvári.

Jessica Biel na premiére filmu "The Book of Love" v Los Angeles.Jessica Biel na premiére filmu „The Book of Love“ v Los Angeles.
Autor: Reuters, MARIO ANZUONI