Bangalúr 31. júla 2019 (TASR/HSP/Foto:Screenshot Youtube)

Indickí rybári našli v stredu v rieke telo majiteľa kaviarní, ktorý zmizol pred dvoma dňami. Informovala o tom polícia s tým, že telo V. G. Siddhárthu už identifikovali. Príčinu úmrtia zatiaľ neuviedli, tú má presne stanoviť až súdna pitva

Na snímke V. G. Siddhártha

Siddhártha, 60-ročný miliardár a majiteľ reťazca Cafe Coffee Day, v pondelok vystúpil zo svojho auta neďaleko mosta v okrese Dakšina Kannada v štáte Karnátaka. Vodičovi povedal, aby počkal, že sa ide k mostu prejsť. Keď sa do dvoch hodín nevrátil, vodič zalarmoval políciu.

Polícia teraz preveruje list, ktorý sa objavil na sociálnych sieťach. V ňom údajne Siddhártha tvrdí, že čelil šikane daňových úradov, čo mu spôsobilo vážne finančné problémy a dostal sa pod veľký tlak po tom, čo si požičal veľkú sumu peňazí, aby si mohol kúpiť späť obchodné podiely.

Podnikateľ po sebe zanechal ženu a dve deti, ako aj kaviarenský reťazec s viac než 1 500 obchodmi naprieč Indiou. Podľa svojej webovej stránky má reťazec filiálky aj v Rakúsku, Českej republike a v Malajzii.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj