Trnava 1. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Branislav Račko)
 
Robert Ndip Tambe skončil v slovenskom fortunaligovom klube Spartak Trnava
Kamerunský futbalový útočník Robert Ndip Tambe skončil v slovenskom fortunaligovom klube Spartak Trnava. Jeho ďalšie kroky smerujú do Turecka, kde by mal obliekať dres druholigového klubu Adana Demirspor.

Na snímke Robert Ndip Tambe

Podľa informácie na oficiálnom webe “andelov” sa na sociálnych sieťach síce objavila fotka Tambeho v novom drese, no samotný hráč Trnavu o svojom oficiálnom transfere zatiaľ neinformoval.
“Oficiálny klubový web tureckého tímu informoval o podpise dvojročného kontraktu. Spartak zatiaľ žiadne oficiálne informácie nemá. Situácia okolo prestupu vznikla najmä po stretnutí s Podbrezovou, keď Tambe vedeniu klubu oznámil, že nehodlá predĺžiť zmluvu a viac nechce nastupovať za červeno-čírne farby. Kontrakt má iba do konca jesennej časti. Na základe týchto skutočností mu dal klub súhlas vycestovať do Turecka, kde v posledných dňoch rokuje o podmienkach jeho prípadného transferu. Ak sa správy potvrdia, Robert posilní mužstvo druhej tureckej ligy Adana Demirspor. V minulej sezóne sa umiestnili na štrnástej priečke. V aktuálnej situácii klub nemôže poskytnúť ďalšie informácie. Z pohľadu Spartaka je budúcnosť Roberta Tambeho stále nejasná,” uviedla Trnava na klubovom webe.
 
Príspevok Tambe v Trnave skončil a mieri do druhej tureckej ligy zobrazený najskôr Hlavné správy.