Miley Cyrus zverejnila svoj nový singel „Malibu“, podľa miesta, kde práve žije aj so svojím snúbencom Liamom Hemsworthom, ktorému venovala túto vážnu, ale aj sladkú milostnú pieseň, ktorá okamžite vzbudila pozornosť širokej verejnosti: „Niekedy mám pocit, že sa utopím a ty si tam, aby si ma zachránil. Chcem vám poďakovať celým svojím srdcom. Je to úplne nový štart, sen, ktorý sa splnil v Malibu,“ znelo vo vyjadrení súvislosti s uvedením novej piesne.

Podľa Elle šlo zároveň aj o silné vyhlásenie samotného páru, ktorý je ešte pred verejnosťou plachý, aby otvorene hovoril o svojom vzťahu, ale takýmto spôsobom dáva najavo, že to berú vážne. Pieseň v priebehu jedného dňa zaznamenala na YouTube viac ako 3 935 029 zhliadnutí.

Miley Cyrus bola dlho známa nielen ako detská hviezda seriálu Hannah Montana, po rozchode so svojím terajším snúbencom, s ktorým istý čas žili od seba, sa vrhla do víru večierkov. Neskôr ju ľudia vídali v médiách len v podobe, v ktorej sa prezentovala svojím výbušným a búrlivým spôsobom života. Škandály, holdovanie drogám a verejné vyjadrenia o sexualite či kontroverzné vystúpenia. Všetkému je však, zdá sa, koniec a staronová Miley je späť, na nerozoznanie od tej, spred niekoľkých mesiacov.

Pozrite sa v galérii, ako išiel s Miley čas v priebehu rokov a akými výraznými počas svojho doterajšieho života prešla.