Švédska polícia v akcii: Scéna s nahnevaným migrantom, ktorého prišlo spacifikovať nežné pohlavie, baví celý svet

Švédsko 5. apríla 2017 (HSP/Foto: screenshot youtube/video: youtube)

Tri, s veľkou pravdepodobnosťou neozbrojené, švédske policajtky boli privolané k záťahu na násilníckeho žiadateľa o azyl. Celá priam groteskná konfrontácia bola zachytená na kamere pravdepodobne z budovy samotného azylového centra

Švédsko začína žať plody svojej genderovej politiky. Na snímke v akcii policajtky s agresívnym migrantom

“Bradatý” migrant po príchode policajtiek začal hádzať na ich autá kamene a preklínať ich. V istej chvíli migrant jednu z nich, blondínu s dlhým vrkočom, udrel a sotil na zem. Iný muž pribehol a snažil sa ho spacifikovať namiesto žien, ale nezvládli nad ním kontrolu a opäť “vyhral”. Medzitým ďalšia policajtka odhodlane no nesmelo zviera v rukách obušok, ktorý agresívny jedinec ani nevníma.

V pozadí nahrávky počuť mužské hlasy, ktoré sa udúšajú smiechom nad tým, ako sa ženské policajtky snažia neúspešne spacifikovať agresívneho mladíka.

Video sa už na sociálnych sieťach stalo virálnym. Celý svet tak vidí plody absurdnej genderovej politiky, keď od roku 1990 Švédsko kvôli naplneniu idey rovnakého zastúpenia mužov a žien v zamestnaní bolo nútené prijať do radov polície viac žien.

Hlavné Správy

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.