A pozvánku vždy dostane aj na tie najprestížjenšie. Medzi ne bezpochyby patrí aj každoročný Bál ruží. Inak tomu nebolo ani tento rok. Blond sexica sa medzi aristokratickou smotánkou cíti ako ryba vo vode.

Modelka a niekdajšia playmate Victoria Silvstedt počas Bálu luží v Monaku.

Modelka a niekdajšia playmate Victoria Silvstedt počas Bálu luží v Monaku. Autor: SITA/AP, Jean-Pierre Amet

42-ročná blondínka na tohtoročný bál prišla vo výraznej červenej róbe. Kto by však čakal zbytočné upozorňovanie na jej prednosti, bol by sklamaný. Jej bujný dekolt zostal tentokrát zahalený, šaty zdobil len výrazný výstrih na chrbte.

Princezná Caroline (v strede) s Pierrom Casiraghim s jeho manželkou Beatrice (vľavo), dizajnér Karl Lagerfeld a Charlotte Casiraghi počas Bálu ruží v Monaku.Princezná Caroline (v strede) s Pierrom Casiraghim s jeho manželkou Beatrice (vľavo), dizajnér Karl Lagerfeld a Charlotte Casiraghi počas Bálu ruží v Monaku.
Autor: SITA/AP, ERIC GAILLARD

Slávna Švédka, ktorá okrem modelingu vyskúšala aj herectvo či spev, žije v Monaku, odkiaľ si pomerne často vyrazí za exotikou. O nedávnej dovolenke blond dračice napovedalo aj jej výrazné opálenie.

Hostia bálu sa však tento rok nedočkali ani princa Alberta, ani jeho manželky, kňažnej Charlene. Manželská dvojica sa z akcie ospravedlnila, z dôvodu návštevy tradičného športového zápasu v rugby v Monte-Carle.