Sledované kráľovské ratolesti sa v spoločnosti rodičov, vojvodkyne Kate a jej manžela, princa Williama, vybrali na omšu do kostola v Bucklebury spolu s rodinou Middletonovcov. Práve na tomto mieste sa bude v máji konať očakávaná svadba Pippy Middletonovej, mladšej sestry sympatickej Kate.

Princ William, vojvodkyňa Kate, princ George a princezná Charlotte prichádzajú do kostalo v Bucklebury.Princ William, vojvodkyňa Kate, princ George a princezná Charlotte prichádzajú do kostalo v Bucklebury.
Autor: Reuters

Na fotografiách je vidieť celú rodinu vojvodkyne Kate, jej rodičov, Michaela a Carol Middletonovcov a takisto jej brata Jamesa a sestru Pippu.

Manželka princa Williama, Kate, zvolila elegantný tmavofialový kabát, ktorý lichotil jej štíhlej postave. V podobných tónoch bola oblečená aj malá princezná, ktorá mala na sebe teplé pančušky v tmavofialovej farbe. Okrem toho mala oblečený čierny kabátik na gombíky.

Princ William, vojvodkyňa Kate, princ George a princezná Charlotte prichádzajú do kostalo v Bucklebury. V pozadí rodina Middletonovcov.Princ William, vojvodkyňa Kate, princ George a princezná Charlotte prichádzajú do kostalo v Bucklebury. V pozadí rodina Middletonovcov.
Autor: Reuters

Pri otcovi, princovi Williamovi, sa zasa po celý čas zdržiaval jeho syn, princ George. Aj on, podobne ako jeho mladšia sestra, bol oblečený elegantne, na sebe mal šedo-čierny kabát a čierne podkolienky. Celá rodina si vychunávala spoločné chvíle a vyzerala uvoľnene.