Košice 12. apríla 2018 (HSP/Foto:UPJŠ Lekárska fakulta)
 
V stredu 18. apríla 2018 sa uskutoční tretí ročník Behu medikov mesta Košice v réžii študentov Lekárskej fakulty UPJŠ, pri ktorom možno radosť z pohybu spojiť s pomocou druhým. Trojeurové štartovné a dobrovoľné príspevky odovzdajú organizátori  Detskej fakultnej nemocnici Košice na spríjemnenie prostredia pre malých pacientov.

Na snímke účastníci podujatia

„Pozývame všetkých študentov a pracovníkov Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, ale aj ďalších bežcov, ktorí by mali chuť podporiť s nami dobrú vec, aby si s nami prišli zabehnúť nenáročnú asi trojkilometrovú trať a prežiť príjemné popoludnie,“ oslovuje v mene Spolku medikov mesta Košice študentka 3. ročníka UPJŠ LF Lucia Mihóková aj širokú verejnosť.
Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách (muži / ženy) a pre víťazov sú s pripravené aj vecné ceny. Registrácia je možná vopred v priestoroch Spolku medikov mesta Košice alebo cez Facebook  a v deň akcie od 12. do 15. hodiny v budove Lekárskej fakulty UPJŠ. Registračný poplatok sú 3 eurá.
Štartuje sa o 16.00 pred budovou UPJŠ LF. Príďte si zabehať a podporiť dobrú vec!  Tešíme sa na Vašu účasť a ďakujeme za propagáciu študentského podujatia.
Redakciu informovala RNDr. Jaroslava Oravcová, PR manažérka LF UPJŠ v Košiciach
 
Príspevok Študenti Lekárskej fakulty UPJŠ chystajú ďalší Beh medikov zobrazený najskôr Hlavné správy.