Strana Priama Demokracia podporuje zmenu interrupčného zákona z dielne ĽSNS a vyzýva všetkých poslancov pristúpiť k zdravému rozumu

Bratislava 22.05.2018 (HSP/Foto:Priama Demokracia)
 
Priama Demokracia – PD pri podobných návrhoch zákonov nebude nikdy hľadať rozdiely v tom či je niekto zelený, červený, alebo akýkoľvek a považuje takéto vnímanie politiky za prežitok a podobné zákony je potrebné podporovať.

Na snímke Marek Géci

„Pokiaľ predmetom zákona je život a podpora života, kedykoľvek takýto zákon v budúcnosti naša strana podporí ak budeme mať možnosť určitou mierou ovplyvňovať politické dianie v tejto krajine. Smutné je však to, že podobný zákon nepredkladajú štandardné politické strany a politici, ktorí práve dnes kritizujú podobné návrhy zákonov a stavajú sa vyjadreniami do postoja pokrytcov… Je potrebné podporiť podobné návrhy zákonov, kde sa podporuje život a konkrétnejšie sa formuluje trestnoprávna rovina, kedy je potrat vnímaný ako protiprávny krok a zužuje sa možnosť zneužívania takýchto úkonov zo strany lekárov a žien, ktoré takýto potrat vykonajú niekedy aj viackrát za svoj život a netrápia sa čo spôsobili“ : uviedol predseda strany Marek Géci.
Priama Demokracia vníma, že ľudský život je potrebné viac chrániť a tento zákon to umožňuje a je jedno či to predkladá Kotleba, Fico, alebo Matovič. Dôležité je, či sa jedná o dobrý alebo zlý zákon a v tomto prípade ide určite o morálne a vecne dobrý zákon!
„Nenarodené dieťa nie je mlieko, ani telefón, ktorý vrátime do obchodu, alebo vyhodíme a pokiaľ trend tohto sveta začína vnímať ľudský život ako nejaký produkt, tento zákon pomôže  tomu, aby ľudia viac uvažovali nad svojimi skutkami a neplodili deti bez toho, že si budú uvedomovať následky. Poslanci NR SR by sa mali zamyslieť, čo to ľudský život znamená a ak by si ho dostatočne vážili, podporia tento zákon, ktorý život neničí, ani nepodporuje jeho zánik, ale ho práve podporuje a všetci zodpovední poslanci ho musia podporiť. Výhovorky tipu či to predkladá  Kotleba,  Fico, alebo Matovič, neobstoja. Rozhodovať sa bude o ľudskom živote“ : dodal Marek Géci.
Redakciu informoval predseda strany Priama Demokracia Marek Géci
 
Príspevok Strana Priama Demokracia podporuje zmenu interrupčného zákona z dielne ĽSNS a vyzýva všetkých poslancov pristúpiť k zdravému rozumu zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)