Strana NAJ podala trestné oznámenie pre podozrenie spáchania trestnej činnosti v súvislosti z vyradením nemocnice pre liečbu TBC

Strana NAJ podala trestné oznámenie pre podozrenie spáchania trestnej činnosti v súvislosti z vyradením nemocnice pre liečbu TBC

Bratislava 14. novembra 2017 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)

Dnes sme podali trestné oznámenie pre podozrenie spáchania trestnej činnosti v súvislosti z vyradením nemocnice pre liečbu TBC a respiračných ochorení v Poprad-Kvetnica  ministrom Valentovičom v roku 2006. Následky sú hrozivé a desivé. Pacienti na toto závažné ochorenie sa nemajú možnosť  liečiť v špecializovanom zariadení.
Na snímke líder strany NAJ Viktor Béreš

Vyzvali sme dnes listom ministra zdravotníctva k obnoveniu činnosti Špecializovanej nemocnice respiračných chorôb v Poprade – Kvetnici a veríme, že bude  akceptovaná naša výzva vo verejnom záujme občanov s  osobitným zreteľom a v primeranom čase nakoľko sa jedná o následky, ktoré ohrozujú zdravie a životy slovenských občanov.
Súčasne sme vyzvali aj nového predsedu VÚC Prešov p.Majeského, aby konal vo veci obnovenia štátnej nemocnice.
Poslali sme  v tejto súvislosti aj sťažnosť na Radu pre vysielanie a retransmisiu pre zavádzajúcu reportáž TA3, aby začala konanie voči TA3 za dezinformácie v tejto kauze.
Redakciu informoval predseda strany NAJ Viktor Béreš

Hlavné Správy

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

ZDROJ >>

Komentujte :)