Bratislava 5. februára 2017 (HSP/Foto:Strana NAJ)

Umieranie ľudí  sa zvýši  opatrením ministra zdravotníctva  Druckera -ktorý znižuje počet pohotovosti. Drucker podporuje PENTU (spoluvlastnia aj rýchlozáchranky FALCK) a nepodporuje slovenský národ, píše vo svojom vyhlásení strana NAJ.

LogoLogo

Bohatý minister zdravotníctva Drucker znižuje (už aj tak nízky) komfort pohotovosti a ide proti záujmom slovenského národa. Je to neskutočná arogancia Ficovej vlády znížiť počet pohotovosti o polovicu v situácií, keď nám zbytočne zomiera 11.000 ľudí ročne na Slovensku kvôli nefunkčnému zdravotníctvu. Opatrením Druckera sa zákerne zníži počet pohotovosti, čo je v neprospech slovenského národa. Vláda SMER-SNS-MOST opäť potvrdila, že je riadená oligarchiou a záujmy národa sú jej vedľajšie.

Chcem odkázať občanom, aby ešte vydržali do volieb a zdravotníctvo radikálne obnovíme a ukončíme zbytočné umieranie v našich nemocniciach. Strana NAJ nielen že späť zavedie 24 hod. pohotovosť  ale rozšírime ju aj o 24 hod  zubnú pohotovosť na celom Slovensku a v každom okrese. Budú vyčlenení pohotovostní  lekári, ktorí budú ako profesionáli pracovať len a len  na oddelení pohotovosti.

Rýchlosť výjazdov sanitiek je nedostatočná. Sanitkám trvajú výjazdy často až 1 hodinu. Za tento čas pacient môže zomrieť. Preto  vrátime rýchlozáchranky z rúk PENTY (spoluvlastník vo firme FALCK) a vrátime ich pod štát – kam organicky vždy patrili.

Budeme pozorne sledovať prešľapy vlády a budeme  reagovať, ale uvedomujeme si všetci, že nespokojnosť národa rastie každým dňom.

Sme na vašej strane a v budúcnosti vybudujeme zdravotníctvo na elitnej svetovej úrovni. Finančné skupiny ako PENTA budú od verejných zdravotných odvodov definitívne  odrezané  hlbokým rezom a nebudú viac bohatnúť  z našich odvodov. Štát začne slúžiť národu a nie my finančným skupinám.

Redakciu informoval, Ing. Viktor Béreš, splnomocnenec prípravného výboru strany NAJ.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.