„Ak niekto videl alebo bol v kontakte vo štvrtok večer alebo v piatok v Detve, Zvolene, Banskej Bystrici, Martine alebo hocikde inde s naším spoluhráčom Dominikom Jendroľom, dajte prosím vedieť,“ píše sa vo výzve.

Primitivizmus v Skalici: Domáci tréner vulgárne napadol Šestáka a jeho rodinu!

Ešte v utorok večer nastúpil Dominik za Detvu v súboji s Trenčínom. Mužstvo sa však normálne vrátilo domov a nič pozoruhodné sa nedialo. Chlapci mali po sezóne a museli tak akurát stráviť trpkosť prehry s Trenčínom (0:4) a skutočnosť, že sa im nepodarilo postúpiť medzi elitu, ktorú mali na dosah.

Českej biatlonistke spadla sánka pri ceste lietadlom: Musím sa poďakovať Slovákom!

O dva dni neskôr sa podľa dostupných informácii Jendroľ vybral na diskotéku do Martina. A odvtedy ho niet. Preto prišla aj výzva na sociálnej sieti. V minulosti zvykol hýriť aj jeho spoluhráč – útočník Lukáš Ŕíha, no dnes už vedie usporiadaný život. „S týmto životom som už skončil. Som s priateľkou doma, ale donieslo sa mi to do uší. Som z toho v pomykove. Je to 18 hodín stará vec a ja dúfam, že Dominik sa len niekde zabudol u priateľky alebo kamarátov. Že má len túlavé topánky. Je to totiž super chalan, no trošku svojský. Ono to tak niekedy býva, že keď preženiete, strácate zábrany. Verím, že je to len tento prípad,“ povedal Lukáš.

Jendroľ je bývalým mládežnickým reprezentantom Slovenska do 20 rokov. S výberom juniorov sa mu dokonca podarilo v sezóne 2014/15 získať na majstrovstvách sveta bronzovú medailu.

Viac na Pluska.sk: