Moskva 27. októbra 2019 (HSP/Sputnik/Foto:Twitter)

Títo domáci miláčikovia sa radi hrajú s plyšákmi, ktorí by sa navyše mohli podobať vlastnému úlovku. Videozáznam s roztomilým psíkom sa vám rozhodne bude páčiť!

Záber z videa

Každý pes je individuálny a dokonca aj psy rovnakého plemena môžu mať preferencie zodpovedajúce ich osobitosti. Niektoré psy milujú tvrdé hračky, ktoré možno pohodlne hrýzť, iné dávajú prednosť loptičkám alebo lietajúcim tanierom, pretože radi behajú a vracajú sa. aj zvieratá, ktoré vôbec nemajú radi hračky, ak sa majiteľ nezapoji do hry.

V tomto videu vidíme, ako sa šteňa zlatého retrievera hrá so svojím plyšovým psom a dokonca na ňom ukazuje nejaké triky karate.

Ďalší malý zlatý retriever urobil fakt niečo zvláštne. Ukázalo sa, že miluje citróny! Stačí sa pozrieť na šťastnú tvár, pretože sa toto šteňa pokúša olízať všetku citrónovú šťavu. Majiteľ sa dokonca rozhodne vziať citróny späť, než bude príliš neskoro.

Stránka My dogmon na Twitteri stále zverejňuje rôzne zaujímavé krátke videá s psíkmi.

Na sociálnych sieťach príslušné stránky pravidelne zverejňujú videá a fotografie zlatých retrieverov. Psie plemeno týchto priateľských maznáčikov bolo vyšľachtené vo Veľkej Británii v 19. storočí. Jedná sa o psa, ktorý sa vyznačuje veľkou ochotou pomáhať ľuďom, a preto sa tiež často využíva ako canisterapeutický, vodiaci alebo asistenčný pes.

Zlatý retriever rozhodne patrí medzi najobľúbenejšie psie plemená, o tom niet pochýb. Je to očarujúci, priateľský a veľmi krásny pes. Vyznačuje sa nielen ústretovosťou, ale aj tým, že rád vyhľadáva spoločnosť ľudí i iných psích kamarátov.

Toto plemeno nikdy nenechá milovaných ľudí v ťažkostiach a snaží sa ich za každú cenu potešiť. Jedinou odmenou, ktorú potom títo psíkovia čakajú, je láska a ľudská pozornosť, ktorá je pre nich cennejšia než čokoľvek iné.

Nezávislé spravodajstvo musí byť zachované!
Plánujeme skvalitniť užívateľské prostredie Hlavných správ a dať vám možnosť sledovať ich bez reklám.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Plánujeme prijatie ďalších redaktorov.
Podporte naše úsilie.

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj