Praha 17. júla 2019 (HSP/Sputnik/Foto:Instagram-Karel Gott)

Zlatý slávik a legendárny český spevák Karel Gott oslávil svoje životné jubileum – má krásnych osemdesiat rokov. To, ako sa spevák vo svojom veku cíti, môžete pochopiť z nasledujúceho videa. Instagramových fanúšikov Karla Gotta toto video doslova nadchlo

Na snímke Karel Gott

“Aj v 80-tich rokoch je potrebné udržiavať sa vo forme,” okomentoval svoj videopríspevek sám spevák. Tieto slová napísal k videu, na ktorom hrá stolný tenis.

“Kájo Kájo, máš môj obdiv, si týpek,” napísala jedna z jeho sledujúcich.

“Ste borec,” obdivovala ho ďalšia užívateľka.

Ako vidieť z videa, Gott je vo skvelej forme a ide príkladom ostatným. Svojou energiou a chuťou totiž motivuje svojich fanúšikov.

Už skôr sa majster na svojom profile na Instagrame pochválil hromadou listov a blahoželaní k narodeninám, ktoré dostal. Medzi jeho fanúšikmi je aj mládež, ktorá ho považuje za fenomén.

“Český slávik” a “Sinatra Východu”

Už od začiatku 60. rokov 20. storočia je Karel Gotta nazývaný Zlatým slávikom. Stal sa jedným zo symbolov modernej Českej republiky. Je milovaný desiatkami miliónov fanúšikov doma i v zahraničí.

Gott sa stal živou legendou popovej hudby. Iba v Českej republike bolo vydaných viac ako 200 titulov nahrávok, zvukových kaziet a CD so záznamami jeho skladieb. Podľa médií je Karel Gott spolu s hokejistom Jaromírom Jágrom najobľúbenějším občanom Českej republiky. Na celom svete bolo predaných viac ako 30 miliónov kópií jeho diskov.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj