Bratislava 25. októbra 2017 (HSP/Foto:TASR/AP-Silas Stein)

Voľby do vedenia samosprávnych krajov sa uskutočnia už 4. novembra. Kto sú favoriti podľa kurzov stávkovej kancelárie Niké?
Ilustračné foto

Bratislavský kraj
Absolútnym favoritom na post predsedu Bratislavského kraja je podľa stávkovej kancelárie Milan Ftáčnik s kurzom 1.60. Nasleduje Rudolf Kusý (2.40) a Juraj Droba (3.00).
Kurzový lístok Niké

Trnavský kraj
Najmenší kurz na víťazstvo v Trnavskom kraji je s náskokom Tibor Mikuš (1.30), nasleduje Jozef Viskupič (2.70) a kurz na Józsefa Berényiho je až 6 k 1.
Kurzový lístok Niké

Trenčiansky kraj
V Trenčianskom kraji, kde neprebiehajú divoké politické boje, je absolútnym favoritom Jaroslav Baška s kurzom 1.01. Nasleduje Renáta Kaščáková s kurzom 9.00 a trojicu uzatvára Štefan Škultéty s kurzom 15.00.
Kurzový lístok Niké

Nitriansky kraj
Podobne je na tom aj Nitriansky kraj, kde je na prvého kandidáta Milana Belicu vypísaný kurz 1.01. Nasleduje Ján Greššo (6.00) a Peter Oremus zhodne s Milanom Uhríkom (8.00).
Kurzový lístok Niké

Žilinský kraj
Tesnejšie kurzy sú v Žilinskom kraji: na víťazstvo aktuálneho predsedu kraja Juraja Blanára je vypísaný kurz 1.50, nasleduje Erika Jurinová s kurzom 2.10 a trojicu uzatvára Marián Murín s kurzom 7.00
Kurzový lístok Niké

Banskobystrický kraj
V Banskej Bystrici je za absolútneho favorita považovaný Ján Lunter s kurzom 1.30. Nasleduje Marián Kotleba s kurzom 2.50 a tretí je Martin Jahuniak (10.00).
Kurzový lístok Niké

Košický kraj
Najmenší kurz na víťazstvo predsedu Košického kraja je vypísaný na aktuálneho primátora Košíc Richarda Rašiho (1.01). Jeho najväčší konkurent krajský poslanec Rastislav Trnka má priradený kurz na víťazstvo 5 k 1. Tretí je Štefan Surmánek s kurzom 10.00.
Kurzový lístok Niké

Prešovský kraj
V Prešovskom kraji je za jasného favorita považovaný aktuálny predseda Peter Chudík (1.01), nasleduje primátor mesta Levoča Milan Majerský s kurzom 6.00 a tretí je Jozef Mihalčin s kurzom 18.00.
Kurzový lístok Niké

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.