Kamarátky a bývalé kolegyne z verejnoprávnej televízie Soňa Müllerová (vľavo) a Emma Tekeylová prišli spoločne.Kamarátky a bývalé kolegyne z verejnoprávnej televízie Soňa Müllerová (vľavo) a Emma Tekeylová prišli spoločne.
Autor: Marek Neumahr pre La Mer

V prípade Lenky Vavrinčíkovej či Barbory Rakovskej sa dá hovoriť o tom, že vyzerajú pôvabne a príťažlivo. Obe však sotva prekročili tridsiatku. Pri pohľade na ich niekdajšie predchodkyne, hviezdy verejnoprávnej televízie Soňu Müllerovú a Emmu Tekelyovú sa však už nejeden z nás zamyslí, ako to vlastne zvládajú.

Obe dámy sú stále veľmi činorodé, nevyhýbajú sa práci, ani návšteve rozličných spoločenských akcií. A bez výnimky vyzerajú výborne. Matka dvoch dospelých detí Müllerová sa pred časom pre Pravda.sk rozhovorila o tajomstve svojej štíhlej línie. V jej prípade vraj fungujú šaláty a ľahšia strava. „Nikdy mi nechutili ťažké jedlá, je to u mňa prirodzené. Radšej si našklbem šalát, k tomu pridám tofu alebo kuracie mäso a hotovo,“ uviedla vtedy. Z ľahkého a zdravého jedálnička sa nepochybne zlepšuje aj stav pokožky.

Samozrejme, dôležitá je aj kozmetická starostlivosť. A tú ani jedna z dám nikdy nepodceňovala. Luxusná značka kozmetiky, ktorej uvedenie prišli podporiť do známej bratislavskej parfumérie, zaujala Müllerovú aj Tekelyovú na prvý pohľad. Niektoré prítomné dámy s ňou už mali osobné skúsenosti, hoci si produkty vozili zo zahraničia. Odteraz teda budú dostupné aj slovenským ženám (a, samozrejme, tiež krásychtivým mužom).