Nemecko 1. marca 2017 (HSP/lifenews.com/Foto:pixabay.com)

Vedeli ste, že spoločnosť, ktorá poskytovala Cyklón B pre nacistický holokaust, neskôr poskytovala tabletky RU-486 pre potratový holokaust?

Na konci Druhej svetovej vojny bol nemecký výrobca chemikálií I.G.Farben označený ako spoločnosť, ktorá zásobovala plynom nacistické koncentračné tábory. Dôkazy ukazujú, že funkcionári v tejto spoločnosti vedeli, k čomu bol tento plyn s názvom Cyklón B využívaný.

Ilustračné foto

Dôkazy dokonca indikujú, že inžinieri spoločnosť Farben vlastne navrhli plynové komory. To viedlo k ich obžalovaniu počas Norimberských procesov v prípadoch zločinov proti ľudskosti, genocídy a otroctva.

Zaujímavosťou tiež je, že spoločnosť I.G.Farben bola finančným partnerom Johna D. Rockefellera a spoločnosti Standard Oil of New Jersey v spoločnosti Standard I.G.Farben. Taktiež, po troch mesiacoch od nástupu Hitlera k moci, riaditeľ pre propagáciu Rockefellerovej Nadácie a osobný poradca Johna D. Rockefellera Ivy Ledbetter Lee bol poverený funkciou hovorcu pre I.G.Farben.

Po vojne I.G.Farben zmenila meno a stala sa známou ako Hoechst AG. Dnes je Hoechst gigantická multi-národná korporácia s pobočkami po celom svete.

Ironicky, jedna z pobočiek Hoechst, Roussel Uclaf, je francúzskou spoločnosťou, ktorá vyvinula potratové tabletky RU486.

Inými slovami, tá istá spoločnosť, ktorá produkovala plyn používaný v nacistických táboroch smrti, vyrába tiež potratové tabletky, ktoré sa používajú v mnohých krajinách na potratových klinikách.

V oboch prípadoch je známe prepojenie s Rockefellerovou nadáciou (Rockefeller Foundation).

Viktória Dandarová