Španielsky minister vnútra: Po útoku v Londýne je stále nezvestný Španiel

Madrid 5. júna 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Alastair Grant)

Španielsky minister vnútra Juan Ignacio Zoido dnes oznámil, že po sobotňajšom brutálnom útoku v centre Londýna je stále nezvestný 39-ročný Španiel Ignacio Echeverria, ktorý sa postavil proti jednému z útočníkov
Španielsky minister vnútra: Po útoku v Londýne je stále nezvestný Španiel

Echeverriu, bankára pôsobiaceho v Londýne, videli naposledy v blízkom okolí nákupnej zóny Borough Market, kde sa teroristický útok odohral, uviedol minister. Príbuzní a priatelia tvrdia, že Echeverria sa postavil proti mužovi, ktorý práve bodal ženu.
Zoido v interview pre rozhlasovú stanicu Cadena Ser dnes požiadal príbuzných Španiela, aby zostali pokojní, pretože mnoho ľudí zranených pri sobotňajšom útoku v Londýne ešte len identifikujú.
Španielske ministerstvo zahraničných vecí v nedeľu informovalo, že ďalší muž zo Španielska sa lieči v londýnskej nemocnici zo zranení, ktoré nie sú život ohrozujúce.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Komentujte :)