David Hasselhoff a po jeho boku tri pre neho najdôležitejšie ženy. Na premiére filmu Strážcovia galaxie ho okrem snúbenice Hayley Robertsovej sprevádzali aj jeho dve dcéry, Taylor Ann (26) a Hayley (24).

David Hasselhoff a Hayley Roberts na premiére filmu Strážcovia galaxie 2 v Hollywoode.David Hasselhoff a Hayley Roberts na premiére filmu Strážcovia galaxie 2 v Hollywoode.
Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Drobná blondínka Hayley Roberts, ktorú niekdajší predstaviteľ Mitcha Buchannona v seriáli Pobrežná hliadka, požiadal pred rokom o ruku, prišla na premiéru do Los Angeles v krátkych, čierno-bielych šatách. 30-ročný vekový rozdiel medzi snúbencami sa nedal prehliadnuť, Hayley popri svojom partnerovi vyzerala ako dievčatko. Dvojica sa spoznala v roku 2011 počas britskej talentovej šou.

David Hasselhoff s dcérami Hayley Hasselhoff (vľavo) a Taylor Ann na premiére filmu Strážcovia galaxie 2 v Hollywoode.David Hasselhoff s dcérami Hayley Hasselhoff (vľavo) a Taylor Ann na premiére filmu Strážcovia galaxie 2 v Hollywoode.
Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Okrem snúbenice Hasselhoffa sprevádzali aj jeho dve dcéry, ktorých mamou je jeho exmanželka, herečka Pamela Bach. Mladšia z nich, Hayley, je úspešnou XXL modelkou. Plnoštíhle blondínky hrdo pózovali po boku slávneho otca. Zatiaľ, čo Taylor Ann zvolila výrazné dlhé šaty modrej farby, jej sestra poňala premiéru o čosi menej slávnostnejšie.