Slovensko 23. októbra 2017 (HSP/Foto:TASR-KR PZ Trenčín)

Minulotýždňová tragická dopravná nehoda, pri ktorej vyhasli životy ôsmich ľudí vyvolala vášnivú diskusiu na sociálnych sieťach. Ľudia vyjadrovali hlbokú sústrasť, rozoberali možné príčiny, spomínali aj politicko-spoločenské súvislosti. Na sociálnej sieti sa vyjadrila aj dcéra vodiča osudového mikrobusu, ktorá žiada o pochopenie ťažkej situácie, v ktorej sa jej rodina ocitla.
Tragická dopravná nehode, ktorá sa stala pred 4.00 hodinou v katastri obce Nitrica v okrese Prievidza

Martina na sociálnej sieti napísala: “Aj my sme prišli o ocinka, priateľa, švagra, deduška a brata… Veľmi to bolí, Ocino sa na druhý svet ešte nechystal a taktiež sa len snažil nejako zarábať peniažky, rovnako ako aj tie opatrovateľky. Domov sa už nikdy nevráti…”
“Je to obrovská tragédia čo sa stalo, puká mi srdce, ale prosím, nech sa nik netvári že on nemal rodinu, nebodaj bol nepodstatný. Bol to výnimočný človek a fakt skvelý a zodpovedný šofér. Neviem si vysvetliť čo sa v tú noc mohlo stať, no viem že ak by mohol, spravil by čokoľvek aby zachránil životy 7 ženám, za ktoré niesol v aute zodpovednosť,” dodala.

“Poznám ho najlepšie na svete a viem že robil všetko čo bolo v jeho silách. Aj keď ešte stále nik nevie, čo sa udialo. Preto vás prosím, aby ste všetci brali ohľad na to, čo kde píšete, nemáme to jednoduché a rôzne komentáre toho najrôznejšieho druhu k tomu vôbec nepomáhajú. Ďakujem. Na ocinkovu pamiatku jeho dcéra Martina.”

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.