Slovenský dôchodca mal pri sebe 180 gramov heroínu, tak sa zabarikádoval v aute. Skrýval v ňom aj marihuanu, striekačky a tisíce eur

Policajti z Galanty museli počas uplynulého víkendu vyriešiť kuriózny prípad akčného dôchodcu, ktorý nielenže odmietol zastaviť svoje motorové vozidlo, ale ešte z neho aj vyjsť. 68-ročný dôchodca nechcel zastaviť, aj keď ho na to policajti vyzvali, a tak museli muži v zelenom Audi A3 zablokovať a následne aj rozbiť okno a vniknúť dnu, pretože existovalo dôvodné podozrenie, že muž v aute preváža drogy.
 
Podozrenie sa aj skutočne potvrdilo, pretože policajti v dôchodcovom aute zadržali 180 gramov heroínu, marihuanu a aj injekčné striekačky či váhu spoločne s 10-tisíc eurami. Okamžite bolo jasné, že dôchodca nebude obyčajným slovenským seniorom, pričom okrem neho skončili v putách aj ďalší traja starší muži vo veku od 47 do 56 rokov.
 
Momentálne by v prípade usvedčenia mohli skončiť za mrežami až na 15 rokov, pretože boli obvinení z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, ich držania a obchodovania s nimi. Menší biznis medzi staršími kamarátmi tak nedopadol najlepšie.

Zobraziť galériu 4 galeria

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)