Bydgoszcz 8. júla 2017 (TASR/HSP/Foto: TASR/AP-Marko Drobnjakovic)

Slovensko bude mať na majstrovstvách Európy atlétov do 23 rokov, ktoré od 13. do 16. júla privíta poľské mesto Bydgoszcz, 15 reprezentantov
Slovenský šprintér Ján Volko (vpravo) pózuje po finálovom behu na 60 m na halových ME v atletike v Belehrade

Ako informoval facebook Slovenského atletického zväzu (SAZ), z pôvodnej šestnásťčlennej nominácie pre zranenie vypadla Michaela Pešková, ktorá mala štartovať v behu žien na 400 metrov cez prekážky. V tejto disciplíne zostala v hre Daniela Ledecká.
Nominácia SR na ME atlétov do 23 rokov (Bydgoszcz, 13. – 16. júla 2017):
ženy: Zuzana Durcová (10.000 m), Stanislava Lajčáková (100 m prek./sedemboj), Lucia Čubaňová, Monika Hornáková (obe chôdza 20 km), Daniela Ledecká (400 m prek.), Zuzana Ďurkechová (trojskok)
muži: Jakub Matúš (100 m), Ján Volko (100 m, 200 m), Dominik Černý, Michal Morvay, Miroslav Úradník (všetci chôdza 20 km), Matúš Talán (800 m), Karol Končoš (kladivo), Maximilián Slezák (oštep), Tomáš Veszelka (trojskok)

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.