Bratislava 21. decembra 2016 (TASR/HSP/Foto:TASR-Branislav Račko)

Tréner Miloš Říha si od Tomáša Surového príchodu sľubuje pomoc na ceste za vyššími priečkami v tabuľke Západnej konferencie

Útočné rady Slovana Bratislava v KHL by mal na mesiac vystužiť slovenský hokejista Tomáš Surový. Tréner Miloš Říha si od jeho príchodu sľubuje pomoc na ceste za vyššími priečkami v tabuľke Západnej konferencie.

Na snímke Tomáš SurovýNa snímke Tomáš Surový

Surový odohral za Slovan uplynulé dva ročníky, v tom minulom dokonca viedol tím ako kapitán. Pred začiatkom aktuálnej sezóny sa však dohodol na spolupráci s Banskou Bystricou, ktorej výrazne pomohol k priebežnej vedúcej priečke v najvyššej domácej súťaži. “Je to reálne, aby sa k nám Tomáš pripojil, neviem však, či je to definitívne spečatené. Hľadali sme centra, keďže niektorí naši hráči na tomto poste sú zranení a iní nie sú vo forme. Na ‘Sura’ sme sa boli pozrieť. Vždy nám v kríze odviedol čiernu robotu, je dobré, že získame ďalšiu skúsenosť. Ak sa to dotiahne, malo by to byť len do 31. januára,” komentoval Říha.

Surový je po utorňajších ligových zápasoch spoločne s Ladislavom Nagyom najproduktívnejší hráč Tipsport Ligy. Dosiaľ nastúpil na 31 zápasov, v ktorých strelil 15 gólov a pridal 23 asistencií.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.