Hrdlička sa o tom, ako získal jej srdce, rozhovoril až českému Magazínu MF Dnes. „športový redaktor a športovkyňa, tieto dva svety idú k sebe, no občas sa pretnú aj do vzťahu. Stalo sa tak vlani po finále Fed Cupu,“ začal Hrdlička so spomínaním.

„Pamätám si, že som s ňou chcel nejako nadviazať kontakt, pretože mi bola sympatická, ale nevedel som ako. Urobil som ale hlúposť, a požiadal ju o spoločné fotku, čo som nikdy predtým neurobil. Lenže, spravil som to preto, aby som prekonal najťažší moment ako začať konverzáciu.To je celý recept, mať zmysel pre humor a nebrať sa príliš vážne,“ podotkol 28-ročný šporťák stanice Digi Sport, ktorá je známa slovenským fanúšikom.

Majú si čo povedať? „Obaja máme vzťah k športu, aj keď každý trochu inak. Pre Karolínu je šport práca, pre mňa skôr koníček. Obaja máme zmysel pre humor a veľa spolu zasmejeme,“ prezradil ešte Michal Hrdlička, ktorému nevadí, že je jeho drahá o tri centimetre vyššia. „Nemám s tým problém, naopak, sa mi to páči,“ poznamenal.

Hrdlička sa pochválil aj tým, prečo tak dlho tajili svoj vzťah. „Kája nemá rada prílišnú pozornosť, a aj tak si mnou nebola ešte istá, a či náš vzťah nebude mať vplyv na jej povesť,“ skonštatoval Hrdlička, ktorý opísal, ako trávi s Karolínou bežný deň.

„Keďže nemá vodičák, tak ju ráno zaveziem na tréning. Zatiaľ, čo ona trénuje, ja si zariaďujem svoje veci a potom sa zídeme na obed, potom má druhý tréning a ja sa zase venujem práci. Večer sa niekedy pozeráme doma na film, či ideme do kina, alebo skočíme von s priateľmi. Alebo si len tak čítame, proste, žijeme úplne normálne,“ uzavrel Michal Hrdlička.