Bratislava 29. marca (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)

Špeciálny vlak vyrazí z bratislavskej Hlavnej stanice v stredu 19. apríla o 9.26 h

Slovenská hokejová reprezentácia pocestuje na prípravný zápas pred MS v rámci Euro Hockey Challenge 2017 s Fínskom, ktorý je na programe 19. apríla v Košiciach, vlakom z Bratislavy spolu so svojimi fanúšikmi.

Ilustračné foto: Na snímke slovenský fanúšik

Špeciálny vlak vyrazí z bratislavskej Hlavnej stanice v stredu 19. apríla o 9.26 h, po zastávkach v Trenčíne, Žiline a Liptovskom Mikuláši dorazí do Košíc, kde o 17.00 h nastúpia zverenci trénera Zdena Cígera proti výberu “Suomi”. Po zápase je prichystané aj spojenie opačným smerom s rovnakými zastávkami, ktoré vyrazí z Košíc o 21.02 h. Fanúšikovia si môžu zakúpiť špeciálne vstupenky, v ktorých cene už bude aj lístok na vlak.

V ňom sa budú môcť stretnúť s hráčmi na pripravenej autogramiáde. Cestou späť sa však spolu so slovenskými hráčmi odvezú aj Fíni. Fanúšikovia v cieľovej stanici tak budú mať príležitosť odchytiť si dvojnásobných majstrov sveta a odfotiť sa s nimi.

Slovenská hokejová reprezentácia sa pred blížiacim sa svetovým šampionátom predstaví na domácich klziskách dokopy štyrikrát. Najprv sa dvakrát stretne so Švajčiarskom (13. apríla v Trenčíne a 15. apríla v Žiline) a potom s Fínmi (19. apríla v Košiciach a 21. apríla v Bratislave).

Vstupenky na zápas v Košiciach spojený s lístkom na vlak, rovnako ako vstupenky na ostatné zápasy Euro Hockey Challenge, si môžu fanúšikovia zakúpiť v sieti Ticketportal, do prvého apríla za zvýhodnenú cenu. Informoval Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH).

Trasa vlakov na zápas s Fínskom (v Košiciach 19. 4. 2017):

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.