Steinfurt 14. marca 2018 (HSP/Foto:wikimedia)

Skupina 10 mladých žiadateľov o azyl terorizovala miestny jarmok v malom nemeckom meste Steinfurt, sexuálne obťažovala ženy, bila sa s miestnymi tínedžermi a vyhrážala sa vlastníkom kolotočov.

Ilustračné foto

Okolo 18:30 sa pri autodróme rozpútala roztržka, kedy mladý 22 ročný migrant sexuálne obťažoval mladé dievča na hornej časti tela a na nohách. Migrant, ktorý bol očividne pod vplyvom alkoholu a ešte v ten večer obťažoval ďalšie dve dievčatá, sa taktiež snažil ukradnúť dievčinin mobil. Ochranka však včas zasiahla a „vyviedla“ ho von z jarmoku.
Len hodinu po tomto incidente sa migrant vrátil, tentoraz však spolu s jeho 9 kamarátmi a začali provokovať nemeckých tínedžerov, až kým to neskončilo fyzickým násilím. Bitka medzi miestnymi a migrantmi skončila až po príchode polície.
O 21:30, kedy jeden z majiteľov kolotočov zatváral stánok, sa mu jeden z migrantov začal vyhrážať, pretože chcel, aby bola atrakcia stále otvorená. Opäť bola preto privolaná polícia, ktorá následne zatkla dvoch migrantov.
Gangy mladých migrantov už v Nemecku terorizovali mnohé jarmoky a hudobné festivaly. V roku 2016, na hudobnom festivale v Oberhausene, bola zavraždená 66 ročná žena po útoku migranta, ktorý kričal „AllahAkbar“. V tom istom roku bolo na festivale v Brémach 24 nahlásení o sexuálnych útokoch a obťažovaní zo strany migrantov.
Branislav Zaujec

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.