Škripek vo videu upozorňuje na zvrátenosť potratov a gender ideológie: “Matku už označujú ako človeka, ktorý otehotnel…”

Štrasburg 12. februára 2019 (HSP/Foto: Screenshot Facebook)
 
Poslanec Európskeho parlamentu (EP) Branislav Škripek publikoval video v reakcii na nové právne úpravy v niektorých štátoch USA, ktoré povoľujú vykonávanie potratu až do narodenia dieťaťa. Škripek vystríha pred zavedením podobnej legislatívy a gender terminológie v Európe

Na snímke poslanec EP Branislav Škripek

“Urobíme z hyenizmu prijateľné ľudské správanie, dokonca chránené zákonmi, alebo budeme bojovať za to, aby sme zákonmi chránili ľudskosť, dôstojnosť a život každého z nás?” pýta sa Branislav Škripek.
Vo videu zverejnenom na Facebooku upozorňuje, že v americkom štáte New York prijali zákon, podľa ktorého sa môže umelé prerušenie tehotenstva vykonať až do dňa pôrodu dieťaťa (problematike sme písali v tomto článku).
“Zákon hovorí, že každý človek, ktorý otehotnie, má základné právo rozhodnúť sa dokončiť tehotenstvo do riadneho termínu, alebo porodiť dieťa, alebo podstúpiť potrat,” cituje Škripek zo zákona.
Dodáva, že ešte horšiu formuláciu má nový zákon v štáte Virginia, v ktorom už dieťaťu ani nemusí byť poskytnutá pomoc po narodení a môžu ho nechať umrieť podľa rozhodnutia matky, prípadne personálu zdravotníckeho zariadenia.
“Ja preto musím hovoriť v mene tých, ktorí nemajú hlas. Nárek maličkých bezbranných nikdy nebude počuť, pretože nedostali šancu žiť. Ale musíme sa pýtať, kedy to už je vražda nenarodených, resp. od kedy je základným právom? A odkedy s matka nazýva “človek, ktorý otehotnie…
Podľa Škripeka tu ide jasne o vplyv “čudnej” genderovej ideológie, ktorá vymazáva znaky pohlavia. “My všetci predsa vieme, že v prírode môže otehotnieť len žena a tak je to správne,” dodáva Škripek.
“Som skutočne zhrozený a pýtam sa, kto bude ďalší na odstrel podľa takýchto zákonov… Staré ženy, starí muži, postihnutí ľudia alebo utečenci, alebo niekto, kto už nie je potrebný?”
Spoločnosť podľa Škripeka odmieta morálku a etiku podľa biblického učenia a žido-kresťanskej tradície. Varuje preto, aby sa takéto zákony časom nedostali aj do našej legislatívy.
 

 
 
Príspevok Škripek vo videu upozorňuje na zvrátenosť potratov a gender ideológie: “Matku už označujú ako človeka, ktorý otehotnel…” zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)