Bratislava 18. augusta 2019 (HSP/Foto:TASR/AP- New York State Sex Offender Registry)

Liberálne médiá podstrkávajú verejnosti oficiálnu verziu o tom, že americký miliardár a pedofilný deviant Jeffrey Epstein spáchal v newyorskej cele opakovanú samovraždu, a tým je v podstate celá vec vybavená

Na snímke Jeffrey Epstein

Skúsme sa však zamyslieť nad tým, prečo liberálne médiá v tomto prípade tak ochotne verklikujú oficiálnu verziu bez akejkoľvek snahy o investigatívu, na ktorej si inokedy tak veľmi zakladajú. Z ich pohľadu je najvierohodnejším vysvetlením, že Jeffrey Epstein si holými rukami natrhal erárny väzenský uterák na úzke prúžky, z ktorých si vyhotovil povraz, na ktorom sa vlastnoručne a bez cudzej asistencie obesil.

Akou fyzickou silou asi musel disponovať Epstein, ak bol schopný holými rukami roztrhať uterák na použiteľné prúžky? Alebo americká väzenská správa tak šetrí aj na kvalite erárnych uterákov, že si z nich bez problémov hocikto vyhotoví povraz? A čo na tom, že v čase, kedy k došlo k druhému pokusu o samovraždu (10. augusta.) bolo vraj z Epsteinovej cely počuť krik? To pre liberálne médiá nie sú natoľko dôležité informácie, aby sa unúvali o nejakú investigatívu.

Vráťme sa však k prvému pokusu o samovraždu, ktorú si vraj Epstein nacvičoval o 18 dní skôr – 23. júla. Pri tomto pokuse nezostali na Epsteinovom krku žiadne stopy nejakých zranení, alebo aspoň škrabancov, čo indikuje silné podozrenie, že Epsteina zrejme dusili igelitovým sáčkom, alebo igelitovou taškou, pričom Jeffrey upadol do bezvedomia.

Potom, ako Epstein omdlel, páchatelia asi nadobudli dojem, že svoju úlohu splnili a nechali ho ležať na zemi „zaduseného“. Zástava dychu však ešte neznamená automatickú smrť. Nedostatok kyslíka počas 5 – 7 minút ešte nie je smrteľná a Epsteina sa podarilo oživiť a následne previezť na jednotku intenzívneho dozoru pre samovrahov (Suicide Watch Unit) s nepretržitým kamerovým monitoringom.

Suicide Watch Unit bola pre dokonanie diela absolútne nevhodná, takže po šiestich dňoch 29. júla niekto (nevie sa kto) vydal pokyn na opätovný presun Epsteina do štandardnej cely, kde ako na potvoru nefungovala ani sledovacia kamera, ale zato tam bol uterák, ktorý sa dal bez problémov natrhať na prúžky. Tento presun bol o to zarážajúcejší, že ešte aj podľa amerických zákonov sa tak môže udiať iba so súhlasom odborného lekára a po príslušnom informovaní žalobcu, čo sa v tomto prípade a pri takom prominentnom väzňovi, čuduj sa svete, nestalo.

Navyše obhajcovia Epsteina výslovne potvrdili, že ich klient netrpel žiadnymi samovražednými sklonmi, ale práve naopak, chcel pred súdom vypovedať a svedčiť. Vedel toho naozaj viac než dosť.

Je mimo akúkoľvek pochybnosť, že Epstein bol chronický pedofilný deviant a zločinec najhrubšieho zrna. Aj takýto tvor však má podľa práva nárok na súdny proces, aby po odsúdení mohol pykať za svoje činy. Dokážeme si teda vôbec predstaviť ten pocit tohto tvora, ktorého sa už raz pokúsili zadusiť, keď ho odrazu premiestnili späť do jeho väzenskej cely smrti? Čo mu asi muselo prebehnúť hlavou, keď si uvedomil, že jeho dni sú zrátané, pričom neexistuje žiadny spôsob ako tomu zabrániť. Nikto ho nepočuje a nie je žiadna možnosť, ako doručiť svetu za múrmi newyorskej väznice správu, že ho idú zabiť.

Stalo sa tak 10. augusta, keď ho o 06:30 hod. dozorcovia našli zmodralého, ale údajne ešte živého. Skonal vraj počas urýchleného prevozu do nemocnice, kde lekári už iba skonštatovali exitus.

Liberálne médiá vôbec nevzrušujú zjavné nezrovnalosti ani výsledky pitvy, pri ktorej bola zistená zlomenina kostí v krku, príznačná pre obete, ktoré niekto uškrtil. Deep State si totiž nemohol dovoliť ponechať nažive človeka, ktorý bol ochotný výmenou za spoluprácu a zníženie trestu svedčiť a odhaliť pedofilnú sieť siahajúcu do najvyšších poschodí americkej politiky a dokonca až do kráľovského Buckinghamského paláca v Londýne.

Logicky si to teda odskákali dozorcovia, ktorí vraj nemali náležitú kvalifikáciu a pod vidinou príplatkov to nezodpovedne preháňali s pracovnými nadčasmi, čo malo za následok zníženie ich bdelosti, ako nám to vysvetlili liberálne médiá.

Jeffrey Epstein tak môže už na druhom svete iba tíško závidieť svojmu súkmeňovcovi, hollywoodskemu producentovi Harveymu Weinsteinovi, ktorý hon na sexuálnych delikventov a pedofilných deviantov prežil relatívne bez ujmy, len ako terč viac-menej neškodnej feministickej kampane #MeToo.

V prípade Epsteina podľa všetkého zaúradovali omnoho vplyvnejšie kruhy z prostredia vysokej politiky, pre ktoré bola neprípustná kompromitácia Clintonovského rodinného klanu. Pre liberálne médiá je to totiž nepríjemná pravda, ale bol to Bill Clinton a nie Donald Trump, kto 27-krát využil služby Epsteinovho „Lolita Express“ k letom na jeho pedofilný ostrov v Karibiku, čo sa nedá nijako zamaskovať ani zakamuflovať.

Otázkou je, ako dopadne Epsteinova ex-milenka a jeho pravá ruka – Ghislaine Maxwellová, ktorá sa mu dlhé roky starala nielen o jeho biznis, ale mu aj obstarávala neplnoleté dievčatá z celého sveta, ktoré zaškoľovala do ich roly sexuálnych otrokýň pre prominentných zákazníkov Jeffreyho Epsteina.

Ghislaine Maxwellová, dcéra  bývalého kontroverzného mediálneho magnáta Roberta Maxwella (rod. Abraham Leib Hoch, resp. Ján Ludvik Hoch), potomka chudobnej židovskej rodiny z Podkarpatskej Rusi, čiže z rovnakej etnickej obce ako Harvey Weinstein a Jeffrey Epstein, si podľa všetkého taktiež nemôže byť istá svojím životom.

Od momentu vypuknutia škandálu okolo Epsteina sa skrýva, svoju newyorskú rezidenciu na Manhattane predala ešte v roku 2016 a odvtedy sa o jej mieste pobytu nič nevie. O to častejšie rezonuje v médiách životný príbeh jej škandalózneho otca, ktorý sa za svojho života preslávil machináciami s dôchodkovými fondmi svojich zamestnancov, ako aj spoluprácou s tajnými službami Izraela a Sovietskeho zväzu, až kým svoju životnú púť v roku 1991 ukončil za záhadných okolností utopením počas plavby na svojej luxusnej jachte „Lady Ghislaine“, keď jeho mŕtve telo našli vo vodách Atlantiku neďaleko Kanárskych ostrovov. Vtedy sa tiež hovorilo o samovražde, neskôr sa však prevalilo, že tomuto agentovi, pracujúcemu na všetky strany, niekto k smrti pomohol.

Povráva sa totiž, že izraelskému Mosadu sa vôbec nepáčili jeho vyhrážky zverejnenia citlivých informácií o spolupráci, pokiaľ izraelská tajná služba neprinúti izraelské banky k záchrane jeho krachujúceho mediálneho impéria.

Gabriel Gačko

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj