Zdá sa až neuveriteľné, že Ryan Giggs bol milencom manželky svojho brata Rhodriho. S Natashou sa dokonca vyspal mesiac pred ich svadbou a tá čakala Ryanovo dieťa. Zaplatil jej 600 eur, aby šla na potrat.

„Povedal mi, že život jedného človeka nemôže zničiť viacero životov,“ zaspomínala si Natasha na rok 2003. Megaškandál otriasol manželstvom Ryana Giggsa so Stacey, ktorá sa s ním rozviedla a zostala žiť v ich spoločnom dome. Legenda červených diablov sa tak nútene presťahovala k svojej mame. Tá paradoxne býva na rovnakej ulici ako Ryanova exmanželka. Cena päťizbovej nehnuteľnosti sa pohybuje na úrovni 1,75 milióna eur. 

Giggs pritom svoju mamu odsťahoval inam do oveľa menšieho domu. Stálo mu to však za to, zrejme chcel byť bližšie k exmanželke a deťom, ktorých nechal žiť v dome za 3,5 milióna eur. „Zmenil si trvalé bydlisko, aby bol bližšie k deťom a mohol sa o ne starať rovnako ako Stacey. Zrejme nehrozí, žeby sa k sebe vrátili, ona sa snaží byť nezávislá od neho,“ povedal zdroj pre The Sun.