Svet 8. februára 2018 (HSP/Foto: TASR- Martin Baumann)

Nezaradená poslankyňa NR SR Martina Šimkovičová sa vo svojom aktuálnom facebookovom príspevku zamerala na aktuálne udalosti vo svete.

Na snímke nezaradená poslankyňa Martina Šimkovičová

Na začiatku konštatuje, že “v Česku opäť zvíťazil Zeman napriek nechutnej anti-kampani”. Následne prechádza na kritiku Merkelovej, ktorá “povoľuje sťahovanie širokých rodín migrantov za svojimi rodinnými príslušníkmi, ktorí sa už nachádzajú v Nemecku”.
“Zaujímavé, že títo jednotlivci už pred niekoľkými rokmi vedeli, že sa im to umožní, mladí muži sadali na loďky a boli nabádaní organizovanými zločinnými skupinami pod taktovkou tretieho sektora, ktorý pod rúškom filantropie organizoval protizákonné pašeráctvo ľudí. Samozrejme tvrdiť vtedy, že sa sem hrnú len mladí muži pri plnej sile bolo považované za šírenie hoaxu a v mainstreamových médiách by ste si túto informáciu potvrdili len ťažko,” píše Šimkovičová.
O rakúskom prezidentovi Van der Bellenovi podotkla, že podľa jeho vyjadrenia “raz by všetky rakúske ženy mohli byť vyzvané, aby nosili na dôkaz solidarity po vzore svojich moslimských „kolegýň“ šatky, podobne ako počas nemeckej okupácie za druhej svetovej vojny preukázali Dáni solidaritu so svojimi židovskými spoluobčanmi a nosili Dávidovu hviezdu”.
“Podľa týchto ľudí sú všetky kultúry rovnako krásne a všetky rasy identické, nie je žiadneho rozdielu medzi ľuďmi sveta a každý, kto si dovolí povedať že je, je rasista, xenofób, dokonca fašista. Práve naopak. Ja považujem za xenofóbov ľudí, ktorí odmietajú vidieť krásu iných rás a kultúr v ich vlastnom prostredí,” tvrdí Šimkovičová a ďalej o sebe hovorí: “Ja obdivujem krásu každej kultúry, vnímam nuánsy každej rasy a považujem ich za obohatenie pre svet. Veľmi rada ich chodím obdivovať tam, kde sú doma – africkú kultúru do Afriky a ázijskú do Ázie. Zmiešaním všetkého do jednej beztvarej masy zanikne unikátnosť a krása individuality.”

Na adresu alternatívnych médií vraví, že sú “zatracované”, ale napriek upozorneniam, že sú “škodlivé”, práve k nim sa prikláňa čoraz viac ľudí. “Možno je to práve kvôli alebo vďaka upozorneniam istých skupín”, ktoré na ne útočia.
Mainstreamové médiá spočiatku nehlásili, čo sa deje v niektorých parížskych štvrtiach, že v Malmö si so zločinmi polícia nevie dať rady, že silvestrovská noc v Nemecku bola plná sexuálneho násilia na ženách atď. “Ak niektoré z týchto informácií nakoniec mainstreamové médiá uverejnili, bolo to s určitým oneskorením, keď už situácia bola neudržateľná a pokračovať ďalej v zatajovaní už nebolo možné. Prečo sa nás snažia ochrániť pred pravdou…,” pýta sa Šimkovičová.
A pokračuje: “Útoky kaviarenskej sekty prichádzajú frontálne a presahujú všetky medze slušnosti. Neštítia sa želať niekomu smrť, choroby, hroziť fyzickou likvidáciou. To všetko v mene demokracie a slobody slova. Môžete mať svoj názor – máte slobodnú vôľu, žijeme v demokracii ale iba po hranicu kde sa stotožňujete s našimi strážcami demokracie. Ak máte názor iný, príde tvrdé zúčtovanie. Rešpektujú výsledky volieb, avšak iba také, ktoré sú podľa ich gusta.”
Spomína aj vymazávanie “nevhodného” obsahu. “Kiež by išlo skutočne o vymazávanie obsahu plného nenávisti… nie. Liberáli a demokrati šíria nenávisť bez akejkoľvek medze a dostať z internetu preč príspevok takéhoto obsahu je nemožné,” dodáva.
Šimkovičová nakoniec konštatuje: “Spoločným menovateľom mnohých spomínaných aktivít je pán G. Soros. Svetu by urobil obrovskú službu, keby sa pobral na dôchodok a prestal svet obohacovať svojimi filantropickými aktivitami.”