Bratislava 5. apríla 2018 (HSP/rostas.news/Foto:rostas.news)
 
V zmysle zákonných postupov činím prvý krok na obhajobu seba, svojej rodiny a všeobecných práv a základných slobôd všetkých občanov Slovenskej republiky, uvádza vo svojom vyhlásení Tibor Eliot Rostas. Nech Vám práve tento prípad slúži ako povzbudenie v našom oprávnenom boji voči mimovládnej inkvizícii. Ďalším krokom budú trestné oznámenia na Janu Plichtovú a Miloslava Szabó ako preukázateľne neoprávnených znalcov konajúcich v rozpore so zákonom, ktorý porušili.

Na snímke Tibor Eliot Rostas

V tomto zmysle budú vznesené obvinenia zo spáchania trestných činov krivej a zaujatej výpovede, kde je trestná sadzba od 1- do 5 rokov. Podobné sankcie s väčším dôrazom hrozia vyšetrovateľovi Martinovi Sivkovi a najviac Pavlovi Sibylovi. Chcem nám všetkých dokázať, že máme právo slobodne uvažovať, slobodne písať a slobodne vyzdvihovať aj našich najväčších národných buditeľov.
Z krvi štúrovcov pochádzam a nikdy nepripustím, aby ju podvratné protislovenské sily hanobili. Prosím, buďme ostražití, sledujme tento zápas a majme hlbokú dôveru v najvyššiu spravodlivosť.
Aj v tomto zápase sa nám podarilo spojiť tie najkompetentnejšie právne veličiny akými sú v prvom rade môj právny zástupca Dr.Hlbočan ale aj Dr.Harabin, ktorý situáciu permanentne sleduje a vyhodnocuje.
Týmto politickým procesom hodláme vytýčiť hranice medzi zvrhlou neoliberálnou ničotou a zdravým povedomím o identite Slovenského národa ako mostu medzi kultúrami Východu a Západu. Nám neostáva iné ako zvíťaziť a ochrániť budúcnosť našich potomkov a nášho štátu.
Aktuálnu dokumentáciu o podaní sťažnosti voči postupu Neogestapa si môžete prečítať nižšie:


 
Príspevok Sibyla, Szabó, Plichtová, Sivko: čaká vás súd zobrazený najskôr Hlavné správy.