Herečka Amanda Seyfried a jej partner Thomas Sadoski na zábere z nácviku divadelnej hry The Way We Get By, pri práci na ktorej sa zoznámili.Herečka Amanda Seyfried a jej partner Thomas Sadoski na zábere z nácviku divadelnej hry The Way We Get By, pri práci na ktorej sa zoznámili.
Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Tridsaťjedenročná herečka, ktorá sa objavila napríklad v muzikáloch Bedári alebo Mamma Mia, prezradila, že na vlastnej svadbe chce mať pokoj a nebyť stredobodom pozornosti. „Musím chodiť na premiéry a neustále sa obliekať do výrazných modelov. Minulý rok na galavečere Met Gala som bola oblečená do šiat od Ricarda Tisciho, ktoré boli svadobným modelom. Nevestu som si zahrala snáď miliónkrát,“ vyhlásila v rozhovore pre magazín Vogue Australia blondínka.

Podľa nej je dôležité, aby si deň D užili predovšetkým s partnerom a najbližšími a aby sa celá rodina a blízky okruh spoločne skvelo zabavili. Herečka však predsa len bude musieť byť opatrná. Dôvodom je fakt, že so Sadoskim čaká prvý prírastok. „Nikdy v živote som nebola nadšenejšia,“ opísala svoje pocity z tehotenstva. „A tiež pripravená. Cítim, že to je tá správna chvíľa,“ dodala Seyfried.

So Sadoskim, ktorý je známy napríklad zo seriálu Newsroom, začala randiť začiatkom roka 2016. Rok predtým sa herec rozviedol s prvou manželkou Kimberly Hopeovou.