Kto mal šťastie, mohol tak v pondelok podvečer pri Louvri zazrieť jednu z najslávnejších herečiek Hollywoodu. Ako v poslednom období vždy, aj teraz vyzerala na jednotku.

Jennifer Aniston a Justin Theroux prichádzajú na uvedení novej línie doplnkov značky Louis Vuitton v Paríži.Jennifer Aniston a Justin Theroux prichádzajú na uvedení novej línie doplnkov značky Louis Vuitton v Paríži.
Autor: Reuters, GONZALO FUENTES

Svieža krása 48-ročnej Jennifer sa nedá prehliadnuť. A dokonca ani vtedy nie, ak sa od hlavy po päty oblečie do čiernej, ako to urobila aj v Paríži. Zvolila kožený čierny top z dielne Louis Vuitton, ktorý na jej sexi tele sedel ako uliaty. Na ňom mala oblečené čierne sako, outfit dopĺňali čierne úzke nohavice.

Do čiernej sa obliekol aj jej o tri roky maldší manžel, herec Justin Theroux. V kožených nohaviciach ladil so svojou peknou polovičkou.

Párik, ktorý žije v manželstve od augusta 2015, začal spolu randiť v roku 2011. A dvojica je spolu stále viditeľne šťastná, čo herci predviedli aj počas návštevy Paríža.