Modelka Caroline Vreeland, pravnučky slávnej novinárky a módnej ikony Diana Vreelandovej, predviedla svoje kypré proporcie v Mexiku.Modelka Caroline Vreeland, pravnučky slávnej novinárky a módnej ikony Diana Vreelandovej, predviedla svoje kypré proporcie v Mexiku.
Autor: Profimedia

Sexi blondínka, ktorá denne prispieva na Instagram početnými odkazmi, často s dráždivým obsahom, sa počas víkendu objavila v exotickom Tulume. Mexické letovisko si vybrala aj s kamarátkami na príjemnú marcovú dovolenku, ale pozornosti paparazzov neunikla. Dá sa pochybovať o tom, či vôbec chcela. Pozornosť má totiž skutočne rada.

Na pláži ju nafotili v červených bikinách. Nešlo však o žiadnu klasickú „baywatch“ verziu. Vreeland si obliekla sexi model s prestrihmi, ktoré sa napínali na jej bujnom poprsí. Tenučké šnúrky vyzerali byť napnuté na maximum.

Pravnučka slávnej novinárky a módnej ikony Diany Vreelandovej, ktorá patrila medzi najslávnejšie šéfredaktorky magazínu Vogue, si však starosti s odvážnym modelom nerobila. Konieckoncov, na internete už párkrát pózovala nahá. Provokovať ju zrejme mimoriadne baví.