Herečka Jenna Dewan Tatum na párty magazínu InStyle a spoločnosti Warner Bros..Herečka Jenna Dewan Tatum na párty magazínu InStyle a spoločnosti Warner Bros..
Autor: SITA/AP, Matt Sayles

„To, že ste tanečník, vás istým spôsobom spája s vaším fyzickým telom. Je to veľmi základná, zemská, sexuálna energia, ktorá vychádza z prirodzenosti. Cítite vaše telo istým spôsobom. A pri Channingovi platí to isté – má to rovnako. V tomto sme naozaj veľmi zladení,“ uviedla ešte dávnejšie pre Cosompolitan.

Vtedy tiež prezradila, že vždy bola veľmi sexuálne založená osoba. „Skutočne máme spolu s manželom veľmi sexuálny a zdravý vzťah,“ naznačila 35-ročná herečka.

Dôkazom môže byť aj záber, ktorý jej slávny partner zverejnil na svojom konte na Instagrame. Na čiernobielej fotografii zachytil nahú manželku ležiacu v posteli v decentnej pozícii. Pridal k nej stručný popis „Čas na driemanie – najkrajší čas“. A my sa mu rozhodne nedivíme.

Nap time = The Best Time

Fotka uverejnená používateľom Channing Tatum (@channingtatum), <time style=“ font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;“ datetime=„2017–01–09T03:20:42+0­0:00“>Jan 8, 2017 o 7:20 PST</time>