SaS vyzýva ministrov za Smer-SD, aby v prvom rade hájili záujmy občanov SR

Bratislava 11. decembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)

Strana Sloboda a Solidarita vyzýva všetkých ministrov a štátnych tajomníkov za Smer-SD, aby svoju prácu vykonávali v prvom rade na prospech občanov, v ich záujme a v záujme Slovenskej republiky, dodržiavajúc zákony, ústavu i vládny program.
Na snímke predseda SaS Richard Sulík

Liberáli tak reagujú na slová predsedu Smeru-SD a premiéra Roberta Fica, podľa ktorých sa príslušní členovia Smeru-SD nemajú tváriť ako ministri či štátni tajomníci, lebo sú predovšetkým politikmi Smeru-SD.
“Zároveň vyzývame premiéra Fica, aby zvážil svoje zotrvanie na čele vlády, pretože by pre občanov a štát bolo lepšie, keby s takýmito obmedzenými názormi na fungovanie štátu robil čisto stranícku politiku mimo výkonnej moci,” uviedol predseda SaS Richard Sulík a doplnil: “Jednou z možností je, že by Robert Fico spojil funkciu predsedu strany s funkciou generálneho manažéra.”
To posledné, čo Slovensko potrebuje, je podľa SaS stranícky egoizmus, hystéria a zaslepenosť.
“Po víkendovom sneme Smeru-SD, na ktorom sa okrem reality krivili aj biblické motívy, je nepochybné, že Robert Fico sa snaží pretvoriť stranu na agresívnu ochranku dvoch skompromitovaných politikov. Prvým je on sám a druhým je minister vnútra Robert Kaliňák. Sú to celkom zjavné signály úpadku, ktorý môže navodiť aj predčasné voľby. Strana SaS je na ne pripravená,” dodal predseda strany SaS Richard Sulík.
TASR informovala vedúca komunikačného oddelenia a hovorkyňa politickej strany Sloboda a Solidarita Katarína Svrčeková.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)