Bratislava 29. apríla 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)

Strana SaS má viac ako 170 členov a takmer 6000 Priateľov slobody
Na snímke predseda politickej strany Sloboda a solidarita (SaS) Richard Sulík

Denne dostáva žiadosti záujemcov stať sa Priateľom slobody alebo členom strany. Na zvýšený dopyt reagujú liberáli zvýšenou aktivitou výjazdov do regiónov Slovenska. Poslanci Národnej rady SR z SaS sa chystajú na výjazdy a diskusie.
“SaS vníma kontinuálne narastajúci záujem o spoluprácu ako dobré vysvedčenie svojej doterajšej práce, keďže nerobíme cielený nábor nových členov a sympatizantov, ale členskú základňu kreujeme na základe prirodzeného záujmu občanov,” uviedol predseda strany Richard Sulík.
Členská základňa je podľa podpredsedu Ľubomíra Galka najväčší kapitál liberálov. “Preto každý žiadateľ o členstvo v strane musí prejsť presne stanoveným výberovým procesom,” zdôraznil. Najvhodnejší spôsob, ako začať spoluprácu s SaS, je podľa neho najskôr sa stať Priateľom slobody.
Liberáli tiež informujú, že zintenzívňujú svoju činnosť v regiónoch. Cieľom je osobne predostrieť občanom vo všetkých kútoch republiky svoju víziu lepšieho Slovenska. SaS pripravuje výjazdy poslancov parlamentu a diskusie s miestnymi predstaviteľmi strany a občanmi vo všetkých kútoch republiky.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.