Zoe Saldana na premiére filmu Strážcovia...Zoe Saldana na premiére filmu Strážcovia galaxie 2 v Hollywoode. Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Predstaviteľka Gamory zo série Strážcovia galaxie sa vo filme objavuje so zelenou kožou. Keď ju videli jej synovia, dvojročné dvojičky Cy a Bowie, boli vraj nadšení. Práve preto, že mama má zelenú kožu, si vraj myslia, že sa osobne pozná a kamaráti s Hulkom – známym komiksovým hrdinom, ktorého pozná azda každé dieťa v Amerike.

„Keď ma videli s mejkapom kompletne zamaskovanú, povedala som si, že to je moment, ktorý treba využiť,“ prezradila pre reláciu Extra herečka. „Áno, mama sa pozná s Hulkom, povedala som im a použila to,“ pokračovala 38-ročná hviezda.

„Teraz poslušne jedávajú zeleninu, upracú si po sebe neporiadok a začali viac chodiť na nočník, keďže momentálne sa už učíme cikať do nočníka,“ prezradila s úsmevom herečka, ktorá má okrem dvojčiat s manželom Marcom Peregom ešte syna Zena. Toho im priviedla na svet náhradná matka vo februári tohto roka.

Zoe Saldanaa jej manžel Marco Perego na...