Bratislava 17. augusta 2018 (HSP/Foto:Facebook)
 
Pred mesiacom uprostred prebiehajúcej Tour de France slovenský cyklista Peter Sagan oznámil rozchod s manželkou Katarínou. Teraz však médiá priniesli fotografie páru z Monaka, ktoré pôsobia, že k definitívnemu rozchodu by nemuselo prísť. 

Na snímke Peter Sagan s manželkou Katarínou

“Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie. Necítime k sebe nič zlé, iba pôjdeme svojou cestou so vzájomným rešpektom,“ uviedol na sociálnej sieti pred mesiacom Peter Sagan.
Rozchod neskôr nepriamo komentovala aj Katarína: “Všetko, čo sa nám deje, sa deje z nejakého dôvodu. Aj keď tomu možno nerozumieme, musíme veriť, že Boh má s nami najlepšie úmysly,“ napísala k sérii spoločných fotografií na Instagrame (viac v článku).
Rozchod opätovne potvrdil Peter Sagan aj vo videu, v ktorom vysvetlil, že počas pretekov vo Francúzsku túto vec oznámil len kvôli klamlivému listu, ktorý bol zaslaný Novému času.

 
Spoločné chvíle
Médiá najnovšie prichádzajú s informáciou, že pár sa nakoniec možno nerozíde. Portál Pluska.sk zverejnil zábery, ktoré ukazujú, že “manželom zrejme chýbala vzájomná prítomnosť, keďže Peťo si po odstúpení z majstrovstiev Európy dal krátku pauzu od cyklistiky a zamieril k manželke so synom”.
Saganovci na záberoch dovolenkujú na pláži, no zatiaľ nie je jasné, či pár bude opäť spolu, alebo išlo len o krátku spoločnú chvíľu oboch rodičov s malým synom Marlonom.
 
Príspevok Sagan, Katarína a malý Marlon spoločne na pláži v Monaku zobrazený najskôr Hlavné správy.