Marouane Fellaini je bezpochyby kvalitný futbalista. Veď hráčske meno si vybudoval v anglických kluboch, ktoré sú považované za gigantov. V roku 2013 prestúpil z Evertonu do slávneho Manchestru United. U liverpoolskych „karamelkách“ si svojou hrou vydobil status tvrdého a nekompromisného futbalistu. Priaznivci najpopulárnejšieho športu si ho však fixujú do svojich pamätí najmä kvôli jeho účesu.

Jeho „mikrofón“ pozná snáď každý a je neprehliadnuteľný. Nosiť ho však nie je také jednoduché. O takú hrivu sa treba aj príkladne starať. Neraz sa priznal, že kaderníka musí navštíviť aj niekoľkokrát do týždňa. „Fellaini s jeho pýchou občas zachádza do krajností, hlavne aby si svoje vlasy udržal v top forme. Jeho štýl je však výrazný a vyžaduje si to veľa času. Preto si prednedávnom doma spravil miestnosť na salón,“ prezradil zdroj blízky Belgičanovi.

Prednedávnom Belgičan prekvapil zverejnením fotiek na sociálnych sieťach. Vysvitlo, že Fellaini už nemusí chodiť do kaderníctva. To si totiž spravil doma. Vo svojom luxusnom sídle za 2,5 miliónov eur má hneď sedem spální. Jednu z nich však prerobil a urobil si z nej súkromný salón na vlasy. Morouane tak skutočne prekvapil a dovolil si naozaj veľký luxus.

V poslednej dobe sa ale špekuluje o jeho odchode s Manchestru. Jeho výkonnosť nedosahuje očakávania, s akými do United prišiel.