Bratislava 19. júla 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Marcel Kusch)

Dopravca Ryanair upravil svoj letový poriadok na jeseň a zimu 2019/2020, pridal viacero pravidelných leteckých liniek z bratislavského letiska a naspäť. Informovala o tom v tlačovej správe hovorkyňa Letiska M. R. Štefánika Veronika Ševčíková

Ilustračné foto

Nový letový poriadok začne platiť od konca októbra 2019 do konca marca 2020. Na letisko Alghera na Sardínii poletí pravidelná linka s frekvenciou dvakrát týždenne, a to v utorky a soboty. Dopravca doteraz prevádzkoval linku na Algheru len v letnej dovolenkovej sezóne od apríla do októbra.

Ryanair bude počas zimy zabezpečovať aj pravidelnú linku do Eindhovenu v Holandsku, a to v pondelky a piatky. „Okrem uvedených miest ponúkne dopravca Ryanair od 27. októbra aj priame lety do Eilatu v Izraeli. Novinkou budú lety na nové letisko Ramon, ktoré bolo otvorené tento rok v januári, a ktoré je od centra Eilatu vzdialené 15 minút jazdy,“ uviedla Veronika Ševčíková.

V ponuke letov dopravcu ostávajú počas zimy aj linky na Cyprus, Maltu, do Grécka, Francúzska, na Ukrajinu, do Talianska, Belgicka, Írska, Srbska a Veľkej Británie. Spolu bude Ryanair zabezpečovať v zime z Bratislavy 20 pravidelných liniek.

Raynair je najväčšia nízkonákladová letecká spoločnosť v Európe s flotilou 450 lietadiel. Denne vypraví 2 400 letov a lieta do 37 krajín. V minulom roku prepravila viac ako 142 miliónov cestujúcich a prevádzkovala viac ako 600-tisíc letov ročne.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj