Ruské skúšky medzikontinentálnych rakiet schladili protiruskú hystériu Američanov

Moskva 27. októbra 2017 (HSP/RusVesna/Foto:Screenshot:YouTube)

Niektorí predstavitelia amerických politických elít sa nevedia v poslednej dobe zmestiť do kože a hecujú sa v prejavoch vulgárnej a primitívnej protiruskej hystérie. Včera však ruské ozbrojené sily schladili horúce hlavy najväčších amerických vojnových jastrabov a rusofóbnych politikov. Rusko úspešne uskutočnilo skúšky svojich balistických medzikontinentálnych rakiet. Informácie priniesol portál RusVesna.
Rusko spustilo štyri balistické rakety

Včera Rusko uskutočnilo bojové streľby v rámci tréningu Strategických jadrových síl. Z kozmodromu Pleseck vystrelili ruské raketové sily raketu Topoľ, schopnú niesť jadrové hlavice na poligón Kura.
Súčasne vystrelili svoje rakety ruské atómové ponorky v blízkosti Archangeľska (polygón Čiža), z Ochotského mora a z Tichooceánskej ruskej flotily. Všetky medzikontinentálne rakety sú schopné zasiahnuť svoje ciele vo vzdialenosti niekoľko tisíc kilometrov.
Rakety menšieho dostrelu schopné niesť jadrové hlavice vystrelila aj letka ruských ťažkých strategických bombardérov.
Podľa informácii ruského ministerstva obrany všetky medzikontinentálne rakety zasiahli určené ciele a cvičenie dopadlo vynikajúco. Ruské vojenské sily splnili všetky strategické úlohy a ukázali svoje bojové kvality, čo určite malo ocenili aj Američania a ďalší západní partneri.

Video 

Hlavné Správy

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.