Krásne ženy a hriešne drahé luxusné automobily spolu dokonale ladia už od nepamäti, čo tentokrát vo svojom najnovšom lookbooku využíva jeden z najznámejších výrobcov exkluzívneho spodného prádla, plaviek či doplnkov. Áno, na mysli máme značku Agent Provocateur, ktorú určite dobre poznajú nielen slečny a dámy, ale aj množstvo pánov. Dôvod je samozrejme veľmi prozaický, a to že veľmi radi obdivujeme ženskú krásu skrz snímky s nádychom zmyselnosti a pôvabu

 

Uvedené aspekty nechýbajú ani na záberoch doprevádzajúcich kolekciu jar/leto 2017, konkrétne obľúbenú plavkovú časť. Poriadný závan retra neprinášajú len samotné kúsky a ich vizáž, ale taktiež štýl fotografií a nádherné  Lamborghini slúžiace ako doplnok. Príťažlivé modelky s ideálnymi mierami a nie žiadne umelé dievčata bez štipky hanby nás v redakcii bavili vždy oveľa viac, pričom dnešok nie je výnimkou. Hlboko v duši veríme, že ste na tom rovnako a dokážete oceniť výber jednotlivých krások od ľudí z Agent Provocateur. Teraz sa už ale pohodlne usaďte a vychutnajte si návrat do čias minulého storočia, kedy boli aktuálne žiarivé farby, divoké strihy a pomerne odvážne výstrihy. My jednoznačne dávame 10 bodov z 10.

 

Zobraziť galériu 12 galeria

 

Pokiaľ sa o módne dianie zaujímaš aj trochu bližšie, tak určite nezabudni navštíviť ani našu stránku Móda Refresher, ktorá ti poskytne vždy len tie najzaujímavejšie a najhorúcejšie informácie z módneho sveta, ďakujeme vám!