„Priznaj, že si homosexuál,“ kričala na neho časť štadióna na Nou Campe počas slávneho El Clásica. Čím naštvala šéfa španielskej ligy Javiera Tebasa. Muža, ktorý voči homofóbnym urážkam na štadióne tvrdo bojuje.

Nestalo sa to prvý raz. Na Ronalda už podobne pokrikovali aj v minulosti. Rovnaký popevok spustili aj fanúšikovia Atlética Madrid na štadióne Vicente Calderóna pred dvoma týždňami. Pridali však k nim aj rasistické pokriky na iných hráčov Realu.


Čo týmto gestom chcel Ronaldo povedať?
Foto: Getty Images

Tebas a Barcelona sa príliš nemusia. Keď koncom októbra vyhrali Barcelončania vo Valencii 3:2 gólom Messiho v nadstavenom čase, musel domáci klub zaplatiť pokutu 1600 eur za fľašu, ktorá vzápätí priletela z hľadiska a zranila hosťujúceho Neymara a Luisa Suareza. Tebas hráčom Barcy odkázal, že by sa na mieste niektorých hanbil, keby musel takto simulovať a predstierať vážne zranenie. Reakcia Barcelony na seba nenechala dlho čakať. Španielsky úrad, pod ktorý spadá šport, požiadala o disciplinárny trest pre Tebasa voči takejto reakcii.


Nešlo mu. Ronaldo sa v zápase viacej trápil, ako hral.
Foto: Getty Images

Pokriky barcelonského publika na adresu Cristiana Ronalda možno spustili aj nedávne informácie francúzskej televízie. Podľa nej má Portugačlan blízko k marockému kickboxerovi, 30-ročnému Benovi Harimu. Aj španielske médiá tvrdia, že Ronaldo lieta za ním do Severnej Afriky tri-štyri razy do týždňa. Hneď po tréningu, na svojom súkromnom lietadle, za ktoré vysolil 14 miliónov libier.


Cristiano Ronaldo v náručí Badra Hariho. Skrýva sa za ich vzťahom niečo viac?
Foto: Instagram