Londýn 29. marca 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Manu Fernandez)
 
Tréner futbalistov Leicestru City Brendan Rodgers chce po sezóne udržať všetkých najlepších hráčov. Najväčší záujem bude zrejme o stopéra Harryho Maguirea, o ktorého usiluje Manchester United, talentovaného Bena Chilwella by rád získal Arsenal Londýn

Na snímke Brendan Rodgers

“Ak máte dobrých hráčov, vždy je o nich záujem a v mužstve je veľa skvelých futbalistov. Jediné, čo môžem urobiť, je vytvoriť vhodné podmienky, aby chodili do práce s radosťou a cítili, že im môžem pomôcť zlepšovať sa,” povedal Rodgers podľa agentúry AFP. Zároveň však dodal, že ak hráči budú chcieť zmeniť klub, nebude im stáť v ceste: “Niekedy hráč potrebuje vo svojom záujme zmenu, v takom prípade je to vždy otázka dohody.”
Rodgers prevzal Leicester na začiatku marca a v troch zápasoch dvakrát zvíťazil. “Líšky” sú na 10. mieste a v tíme panuje dobrá atmosféra. “V súčasnosti sú všetci hráči spokojní a pracujú dobre. V tomto duchu chceme pokračovať. Vieme však ako táto hra funguje. Kluby neustále prichádzajú o hráčov, ale my chceme udržať všetky opory,” dodal Rodgers.
 
Príspevok Rodgers chce udržať opory Leicestru: “Musím im vytvoriť vhodné podmienky” zobrazený najskôr Hlavné správy.