Nitra 27. júna 2019 (HSP/Foto: Andrej Jančovič)

Majiteľka dvoch strieborných kovov zo streleckej disciplíny trap z Pekingu 2008 a Londýna 2012 i Ceny mesta Nitry, ktorú dostala za významné výsledky, vynikajúce športové výkony, propagáciu Nitry doma i v zahraničí, Zuzana Rehák-Štefečeková bude mať určite medailové ciele aj v krajine vychádzajúceho slnka

Na snímke Zuzana Rehák-Štefečeková na podujatí podporujúcom olympizmus, ktoré sa konalo v Nitre.

A to aj preto, že momentálne je najlepšou svetovou strelkyňou. Zlato z juhokórejského Changwongu z minulého roka  nitriansku rodáčku katapultovalo nielen priamo do Tokia, ale aj  medzi najväčšie favoritky na najcennejšiu olympijskú medailu. Treba však podotknúť, že v streľbe často o výsledku rozhoduje jeden výstrel. Aj preto bude hocijaká tokijská medaila úspechom.

Ale ak sa u rodáčky z Nitry opäť – ako na väčšine významných súťaží – prejavia víťazné črty fenomenálneho švajčiarskeho tenistu, bude to výborné: „Možno som ako Federer, že až keď prehrávam, tak sa viem zapnúť. Ale mám dva typy, buď chybujem hneď na začiatku a je vybavené, alebo bojujem do konca,“ uviedla pred časom úspešná športovkyňa.

Andrej Jančovič

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj